סוד הקסם של הנקרות בתערוכה חדשה באתר ראש הנקרה

בתערוכה ראשונה מסוגה באתר הנקרות מציגים 25 צלמים מהאזור ומכל הארץ, שמראים את הפרשנות שלהם לצוק הלבן והמופלא. התערוכה, "פלא הנקרות" שמה, תוצג עד סוף ינואר בתוך מנהרת הרכבת שבנקרות


בשבוע שעבר (חמישי 14.12) התקיים במנהרת הרכבת שבאתר התיירות ראש הנקרה אירוע הפתיחה של התערוכה "פלא הנקרות", בהשתתפות האמנים המציגים, אנשי אתר ראש הנקרה וראש המועצה יורם ישראלי. 
בתערוכה, הראשונה מסוגה, נתלו בתוך מנהרת הרכבת שבאתר הנקרות תמונות של 25 צלמים מקצועיים וחובבים, שבהן הם תיעדו את הפרשנות שלהם לאחת הנקודות היפות ביותר בישראל - הנקרות. הנקרות היו מאז ומתמיד אבן שואבת לצלמים. היופי החבוי באתר זה, המשתנה מעונה לעונה, משעה לשעה. מביא איתו אפשרויות מדהימות ומגוונות של צילומים, זוויות וצבעים. 

מנהל אתר ראש הנקרה ארז גל-עוז וראש המועצה בפתיחת התערוכה (צילום: ריטבו צילום)

בתערוכה נתלו שתי תמונות של כל צלם. הראשונה - תמונה של הנקרות עם פרשנות, קומפוזיציה וייחוד שהעניקו לה הצלם או הצלמת. התמונה השנייה היא תמונת נוף נוספת לפי בחירתם האישית של הצלמים. זוהי תערוכה ראשונה המוצגת באתר הנקרות, והכניסה אליה היא באמצעות כניסה לאתר (ללא תשלום נוסף). שעות כניסה: 16:00-9:00 (האתר נסגר ב-17:00).

בתערוכה מציגים מצמים חובבים ומקצועיים מכל הארץ ובהם מפיק התערוכה ארז אשכנזי מנהריה, אמיר ירחי מכברי, גדי ודורית ריטבו מנהריה, מאריוס ויגדר מפתח תקווה, תומר עופרי מאילת ועוד. בתערוכה מספר כל אחד מהצלמים על עצמו ועל מושא הצילום שלו בתערוכה. הנה כמה מהתמונות שמככבות בתערוכה. 

צילום: אריה בורלא

צילום: מאריוס ויגדר

צילום: אמיר ירחי