למעבר לקטלוג הספריה לִחצו כאן

כניסה לספריה בזמן לימודים

אנא עקבו אחר הודעות הספריה כאן באתר, בפייסבוק ובניוזלטר כדי להישאר מעודכנים.

בקשת הרשמה לפריטים דיגיטליים

לרגל המצב הוספנו אפשרויות לקרוא ספרים דיגיטליים ולהאזין לספרים קוליים, וכן לצפות בסרטים תיעודיים. מנויי הספריה יכולים להצטרף לספריה הדיגיטלית הישראלית, ואם לא מצאתם את מבוקשכם שם יש באפשרותכם לבקש מאתנו קופון לספר דיגיטלי באפליקציית e-vrit או לספר קולי באפליקציית icast. לבקשת הרשמה להצטרפות לספריה הדיגיטלית, לאתר הסרטים התיעודיים או לקבלת קופון הקליקו כאן

אירועי הספריה האזורית 
אירועים מקוונים בשיתוף עם מחלקות המועצה האזורית

להרשמה לאירועים הקליקו כאן

****

מענק לעידוד יצירה מקומית 

"הבית הוא מקום שאם אתה חייב לשוב אליו תמיד פתוחה בו דלת לקראתך" / נתן יונתן

זו הפעם החמישית שהמועצה האזורית מטה אשר והספריה האזורית מחלקות לכותבים וכותבות תושבי המועצה את המענק לעידוד היצירה המקומית. המענקים ניתנים על ספרים נבחרים שיש בהם זיקה ליישובי המועצה או לאזור. השנה זכו במענק:

אלדר גלאור מכליל על ספרו "רחוב 60" 

יוסי ליבנה מגעתון על ספרו "שומר פעם שומר תמיד!" 

ד"ר יונת רוטמן מעין המפרץ על ספרה "הגרעין והקליפה – סיפורה של להקת המחול הקיבוצית"

ד"ר כרמל שלו מכליל על ספרה "בזכות ההזדקנות"

את הטקס לחלוקת המענק, שנערך הפעם ב"זום" ב-27/12/20, פתח ראש המועצה משה דוידוביץ, שבירך את הזוכים ודיבר על מקומם החשוב של הספרים והקריאה דווקא בימים אלה. אחריו בירך אייל רייז, סגן ראש המועצה ומיוזמי הפרויקט.

בטקס ציינה שפרה שליו, מנהלת הספריה האזורית, כי חברות ועדת המענק – אביה זמרן ממצובה, סמדר בר-און מבן עמי, שלומית אלעד מנהלת מחלקת החינוך, והיא עצמה - נהנו מאוד מהקריאה ומהדיון בספרים שהוגשו לעיונן.

אביה אמרה כי חברות הוועדה מחפשות לא רק את הקשר למטה אשר, אלא גם איכויות של כתיבה – ספרותית, עיונית ואוטוביוגרפית. היא ציינה גם כי בספרים של ליבנה ושל גלאור מהדהדים פצעי מלחמות ישראל, לצד הייחוד של החיים בכליל ובגעתון. סמדר בירכה את הזוכים והודתה לכולם על ההנאה הגדולה בקריאת הספרים וההשתתפות במעמד.   

נאחל לזוכים הצלחה ובריאות, ונזכיר שניתן כמובן לשאול את ספריהם בספריה האזורית שלנו.   

אפליקציה לקטלוג הספריה האזורית מטה אשר

חדש! אפליקציית iSmartLib מחברת אתכם לספריה ישירות מהטלפון

הורידו את iSmartLib לטלפון הנייד שלכם (ללא תשלום) ותוכלו להיכנס עם מספר הקורא והסיסמה שלכם לקטלוג המקוון, לראות מה חדש, לחפש ולהזמין פריטים, להיזכר בפריטים ששאלתם, להאריך את משך ההשאלה ועוד. לבירור מספר קורא וסיסמה אפשר לפנות אלינו באימייל או בטלפון במקרה הצורך. 

קישורים

הילדים מחפשים ספר?
אודות הספריה
צרו קשר
אתר בית הספר סולם צור

חפשו אותנו