בסוף השבוע שעבר חנכו המועצה ומשרד הבינוי והשיכון מגרש ספוררט חדש משופץ ומשודרג בשייח' דנון. חלק ניכר מהתקציב לשיפוץ המגרש, כ-2 מיליון שקל, הגיע מאגף מיעוטים במינהל אוכלוסיות מיוחדות ומקם ותיק של משרד הבינוי והשיכון.

פרויקט שיפוץ המגרש בוצע תוך דגש על הצרכים של תושבי שייח' דנון ובני הנוער בכפר, ובוצע בעקבות בקשת המועצה. בין השינויים המשמעותיים שבוצעו בפרויקט: הפיכת הקרקע לדשא סינטטי, גידור המגרש והפיכתו למתאים למשחקי ליגת הכדורגל. השיפוץ בוצע באמצעות חברת CPM. המגרש צפוי לשמש הן את שחקני קבוצות הכדורגל ביישוב והן את תושבי היישוב באשר הם. 

"חנוכת המגרש מהווה דוגמה למה שאנו עושים בימים אלו בכל רחבי המגזר הערבי בישראל", אמר יוסי חדד, מנהל המינהל. "פרויקט זה הינו חלק מעשרות מבני ספורט, קהילה ומוסדות ציבור הנבנים ביישובי המיעוטים במסגרת יישום החלטת הממשלה 922. לכל אזרח במדינת ישראל - יהודי או ערבי, חילוני או דתי - הזכות ליהנות מכל מה שהמדינה יכולה לתת ואנו נמשיך לממש זאת״. 

ראש המועצה משה דוידוביץ הוסיף: "אנחנו שמחים מאוד על חנוכת מגרש הכדורגל החדש והיפה בשייח' דנון, וממשיכים בתנופה ובקידום היישוב על שלל מרכיביו לטובת תושביו, מבוגרים וילדים. אני מבקש להודות למשרד הבינוי והשיכון ולכלל הגורמים מבית ומחוץ המעורבים בעשייה".